Oxybrazja

                                               
                                                     
                                                             Co to jest oxybrazja
.
.
Jako jeden z najnowocześniejszych zabiegów rewitalizacyjnych, oxybrazja pomaga w skuteczny sposób oczyścić skórę twarzy i przywrócić jej młody wygląd. Za pomocą specjalnego sprzętu, strumień sprężonego powietrza połączonego z solą fizjologiczną ( roztwór chlorku sodu w wodzie ) złuszcza naskórek, tym samym usuwając zaskórniki. Oxybrazja ma także działanie dezynfekujące, dzięki czemu przyśpiesza proces gojenia trądziku. Dodatkowo, hamuje jego rozwój oraz łagodzi powstały w ten sposób stan zapalny.
Ponadto, tlen wspomaga odbudowę włókien kolagenowych, które odpowiadają za zdrowy i młody wygląd cery. Na tym nie koniec zaskakujących efektów oxybrazji.
Zabieg ten  oparty jest na tzw. terapii zimnem, która jest nie tylko całkowicie bezbolesna (klient czuje jedynie delikatny powiew na twarzy), ale także wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Wyżej wspomniane rezultaty przyczyniają się do poprawienia elastyczności skóry, a co za tym idzie, do redukcji zmarszczek. Krótko mówiąc jest to zaawansowany, a przede wszystkim bezbolesny rodzaj peelingu mechanicznego. zabieg jest absolutnie bezpieczny, a więc mogą z niego skorzystać osoby, które posiadają skórę wrażliwą.
.
                                                       Dla kogo jest przeznaczona
.

Zabieg mikrodermabrazji wodno-tlenowej jest przeznaczony dla każdej kobiety, pragnącej poprawić kondycję swojej skóry. Powinny ją wybrać zwłaszcza panie, borykające się z trądzikiem, skórą naczynkową, oraz przebarwieniami. Jeżeli trądzik już minął, a pozostałe po nim blizny nie dają wam spokoju, wówczas połączenie tlenu i soli fizjologicznej może okazać się pomocne. Oxybrazja będzie także dobrym rozwiązaniem dla osób narzekających na łojotok, a także dla tych, którzy mają problem odwrotny, a więc skórę przesuszoną. Poza intensywnym oczyszczaniem, zabieg głęboko nawilża, działa odżywczo na cerę oraz zwęża rozszerzone pory.

 

       Przeciwwskazania

  •  Ostre ropne stany zapalne skóry
  •  Opryszczka
  •  Zakaźne choroby skóry
  •  Stan gorączkowy
  •  Zapalenie zatok
.
Ciąża nie jest przeciwwsazaniem do zabiegu.
.
Oxybrazja 100 zł